ما میراث دار علم و تمدن ایرانیانیم.

ما میراث دار علم و تمدن ایرانیانیم.

ما برآنیم تا با تلفیق علم و مهمان‌نوازی شما را به ایران دعوت نماییم. شرکت توسعه تجارت آنامیس کیش با هدف ارائه بهترین خدمات در زمینه گردشگری سلامت (Health Tourism) بر آن است بهترین و پرخاطره ترین سفر شما را برایتان برنامه‌ریزی نماید. ما با بهره‌مندی از کادری مجرب و امکانات پزشکی پیشرفته از طریق همکاری با بهترین بیمارستان‌ها و پزشکان متخصص و فوق تخصص، در تمام مراحل درمان همراه شما هستیم. ترکیب منحصر به فرد تجربه و امکانات، کلید موفقیت ما برای ارائه بهترین خدمات به شما است. ما در تمام مراحل از ابتدای ورود به ایران تا زمان بازگشت به کشورتان در کنار شما خواهیم بود تا در کنار روند درمان، مهمان‌نوازی به سبک ایرانی را نیز تجربه نمایید.

خدمات ما

  • پکیج های درمانی شامل:

  1. خدمات پزشکی

  2. خدمات جراحی زیبایی

  3. چکاپ سلامت

  4. طبیعت درمانی

  • خدمات اقامتی و گردشگری شامل:

  1. ترانسفر و رزرو هتل

  2. ایرانگردی

چرا ایران؟

ایران مهد یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های جهان است. با انتخاب ایران به عنوان مقصد نهایی گردشگری سلامت (Health Tourism) ، در کنار بهره‌مندی از تکنولوژی و تجهیزات پزشکی پیشرفته و خدمات پزشکی تخصصی، از آب و هوای سالم و دلپذیر، مناظر فوق العاده، بناهای تاریخی و فرهنگی با شکوه ، نیز لذت خواهید برد. ایران در جراحی‌های زیبایی به خصوص جراحی بینی از معروفیت جهانی برخوردار است. پزشکان ایرانی در زمینه های جراحی مغز و اعصاب، انواع پیوند‌ها، درمان سرطان و ناباروری به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته‌اند.

ایران با داشتن ۸۹۹ بیمارستان ، ۱۴۸۰۳۵ تخت بیمارستانی، ۱۱۷ هزار نفر پزشک و هزینه‌های درمانی بسیار کم نسبت به دیگر کشورها، بهترین انتخاب برای گردشگران سلامت (Health Tourists) می‌باشد.

صفحه اصلی