جراحی باسن

جراحی باسن

این جراحی امروزه طرفداران بی‌شماری پیدا کرده است و بسیاری برای خوش فرم‌تر، بزرگتر یا کوچکتر کردن آن به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند. بهبود انحنا، تغییر اندازه، خوش فرم، بزرگ و محکم کردن از نتایج این جراحی هستند.

انواع جراحی  :

  • کوچکتر کردن

لیپوساکشن، لیپوماتیک و لیزر لیپولیز می‌تواند برای کوچک کردن  مورد استفاده قرار گیرد. این تکنیک‌ها موجب کاهش سایز و ایجاد فرمی بهتر  می‌گردند.

لیزر لیپولیز: تحت بی‌حسی موضعی و به‌صورت سرپایی انجام می‌شود. بیمار در تمام طول درمان هوشیار است و می‌تواند یک ساعت پس از عمل به منزل بازگردد. پزشک استفاده از گن فشرده (مخصوص پس از جراحی کوچک کردن ) را تا ۷ روز توصیه می‌کند و بیمار می‌تواند ۴۸ ساعت پس از درمان به فعالیت‌های شغلی خود بازگردد.

لیپوساکشن : به‌طور معمول تحت بیهوشی عمومی انجام خواهد شد و بسته به میزان حذف چربی، جراحی  بین یک تا دو ساعت طول می‌کشد.

لیپوماتیک: روش درمانی بی‌خطر، بدون درد (یا با حداقل ‌درد) و مؤثر بوده و درعین‌حال تجربه‌ای لذت‌بخش را برای بیمار در سرتاسر درمان فراهم می‌سازد. تکنولوژی پیشرفته لیپوماتیک امکان حذف حجم بالایی از چربی با دقت بالا را فراهم کرده و از این طریق موجب کوتاه شدن زمان جراحی و همچنین دوره بهبودی می‌گردد.

  • بزرگتر کردن :

این نوع از جراحی  برای بزرگتر و خوش فرم کردن  انجام می‌شود. این عمل به دو روش تزریق چربی یا پروتز  صورت می‌گیرد.

  • لیفت و خوش فرم‌تر کردن :

لیفت، عمل گسترده‌تری است که در آن چربی انباشته شده در پایین پهلوها نیز برداشته می‌شود. در لیفت معمولاً اندازه تغییر داده نمی‌شود. در صورتی که بیمار کاهش وزن شدید داشته باشد، لیفت همزمان با رفع افتادگی، حرکت دادن بافت‌های تهیگاه و پایین پهلو  انجام می‌شود.

جراحی‌های زیبایی (Cosmetic Surgery)